Режим работы магазина:
ПН - ПТ: с 9:00 до 18:00
0 Корзина 0,00 грн
Каталог

Botament

Botament

 

1993. Професійний бренд починає працювати як окрема компанія.

 

Botament – це назва системи будівельних матеріалів для будівельників-професіоналів.

Назва компанії, розвиток якої, як успішного бренду, почався в 1988 році.

Вже у 1993 році вона працює як незалежна компанія. З того часу Botament закріпив свій сегмент у будівельній галузі – також далеко за межами Німеччини.

Товары не найдены

Для Вас. У всьому світі.

 

MC-Bauchemie

Як дочірня компанія MC-Bauchemieз її 50-річним досвідом та багажем знань, в даний час ми виробляємо на 6 площадках Європи та успішно продаємо наші.

 

Системи продуктів для:  

 • вкладання плитки
 • гідроізоляції та реконструкції будівель
 • садово-паркового будівництва
 • спеціальні матеріали для промислового будівництва об’єктів 
 • влаштування підлоги (BOTAFLOOR®)

 

Наші виробничі майданчики: 

 

 1. Німеччина, Боттроп
 2. Німеччина, Есслінген
 3. Польща, Сьрода-Великопольська
 4. Угорщина, Тотвазону-Кьовесгур
 5. Україна, Березань
 6. Румунія, Дерменешть

Екологія та здоров'я

 

Ми не залишаємо випадку вирішувати екологічну безпеку наших продуктів. Вже під час розробки нової рецептури ми вибираємо сировину і компоненти, які мають мізерний вплив на забруднення середовища, несприятливі наслідки для здоров'я людини та навколишнього середовища або виключають їх повністю.

 

Це шлях, яким ми йдемо до екологічно чистого та ресурсозберігаючого виробництва. Звичайно всі продукти відповідають європейським правилам хімічної промисловості REACh. Більшість з них мають сертифікат за EC 1-Siegel, тому багато продуктів Botafloor відмічені знаком Блакитний ангел. Великою перевагою є наявність продуктів, які при модернізації та реконструкції будівель знижують пилевиділення.

 

Інновації - з додатковою цінністю.

 

 

 • Той, хто робить те, що він вже може, завжди залишається тим, ким він вже є. * Ми в Botament завжди знаходимося у русі та завжди прагнемо бути інноваційно успішними. Умови є! Тому що у нас все під одним дахом: лабораторія, відділ досліджень та розробок, виробництво - все це знаходиться в одному місці. Бути інноваційними для нас також означає - приносити нашим клієнтам додаткову цінність за рахунок цих інновацій.
 • Ми були одними з перших на ринку, що створили реальну альтернативу епоксидним смолам, наприклад, з затирки для швів на основі силікатів CF 200 та SF 100 Таким чином ми розробили для професіоналів з вкладання плитки нове багатофункціональне покоління легких продуктів, з якими він може закінчити свою роботу швидше та гнучкіше.

 

*Генрі Форд